Časté dotazy

*Sugar Bat? Co/kdo to je?

Koncept Sugar Bat vychází z původní nabídky e-shopu, která se zaměřovala rovným dílem jak na temné gothic oblečení, tak retro šaty a roztomilé potisky. V současné době se obchod zaměřuje spíše na puntíkované retro šaty a výrazné motivy, ale nějaký ten gothic kousek si občas neodpustím. :-)

Sugar Bat spol. s.r.o. vznikla v lednu 2013, e-shop funguje od března 2013. Kamenná prodejna byla otevřena na konci května 2015 na adrese Jagellonská 14, Praha 3.

Sugar Bat s.r.o. je jedna osoba, a to docela (ne)normální holka jako Vy ;-) Proto se nebojte obrátit se na mě s jakýmikoliv dotazy.

*Opravdu máte veškeré zboží z nabídky e-shopu na prodejně?

Ano, opravdu. Všechny šaty ve velikostech, které se zobrazují v nabídce e-shopu, jsou fyzicky na prodejně a připravené pro Vás k vyzkoušení.

Pokud zadáváte objednávku přes e-shop s osobním vyzvednutím na prodejně, obdržíte potvrzovací mail, že je pro Vás zboží připraveno, ale přjít na prodejnu a zakoupit šaty samozřejmě můžete i bez nutnosti zadávat objednávku a vypisovat Vaše údaje.

*Proč nakoupit právě zde?

Vše, co najdete na stránkách e-shopu, je také skladem na prodejně a připravené k odeslání. Nabídku stále doplňuji a rozšiřuji. Veškeré zboží také vlastnoručně přeměřuji.

Nákup přes e-shop je možný i bez registrace, takže je celý proces rychlý a jednoduchý.

*Jak je to s poštovným?

Po pěti letech jsem se v říjnu 2018 rozloučila s Českou poštou a zásilky posílám kurýrem PPL. Ceny kurýrních služeb mohu dále hradit ze svého rozpočtu jen částečně, a proto je nyní doprava zpoplatněna 89 kč s DPH. U zásilek nad 2000 kč máte dopravu zdarma :-)

*Posíláte zboží i na dobírku?

Ano, po více než dvou letech opět posílám zboží i na dobírku :-)

*Jak poznám, že byla moje objednávka úspěšná?

O obdržení objednávky budete informováni mailem, stejně tak o expedici balíku. Pokud mail neobdržíte, prohlédněte si spamový koš. Maily jsou generované automaticky a tudíž mohou skončit právě tam. Pokud jste žádný mail neobdrželi, pravděpodobně jste objednávku nedokončili (i u objednávky s vyzvednutím na prodejně je třeba kliknout na tlačítko "potvrzuji a objednávám").

*Zasíláte zboží mimo ČR?

Ano, zasílám zboží po celém světě. Mezinárodní poštovné je zpoplatněno symbolickým poplatkem.

*Jak funguje platba a dodání na Slovensko?

Nejjednoduší a nejrychlejší způsob platby ze SR je přes PayU platební kartou nebo z účtu PayPal. 

Dodání na Slovensko trvá 3-4 pracovní dny Českou poštou, 2-4 dny kurýrem PPL.

*Jak mohu za zboží zaplatit?

Zákazníci v ČR mohou platit převodem na účet, prostřednictvím platební brány PayU nebo z účtu PayPal. Zákazníci v SR mohou platit platební kartou prostřednictvím PayU nebo z účtu PayPal. Z ciziny akceptuji platby přes PayPal i PayU.

*Proč jsou platby přes PayU bezpečné?

Veškerý přenos dat mezi  internetovým obchodem a jednotlivými platebními kanály je zabezpečen SSL protokolem (Secure Sockets Layer). Informace jsou při přenosu mezi  e-shopem a zákazníky kódovány. 

Platební brána PayU je provozována na základě licence pro poskytování platebních služeb, udělené Českou národní bankou a podléhá tedy stanovené kontrole České národní banky.

Pro transakce uskutečněné platebními kartami PayU plně podporuje řešení 3D Secure. To je vyvinuté v souladu se směrnicemi kartových asociací VISA a MasterCard. Jedná se o mezinárodně standardizovaný proces pro zpracování plateb pomocí platebních karet na internetu. 3D Secure zabezpečuje, že se citlivá data z platebních karet nedostanou k nikomu jinému než certifikovaným subjektům – banky, autorizační centrum. 3D Secure tak maximálně zvyšuje zabezpečení transkací.

*Kdy budu mít své zboží doma?

Zboží odešlu na Vámi uvedenou adresu do dvou dnů po obdržení platby. Objednávky jsou vyřizovány od úterý do soboty. Zboží obdržíte většinou následující den po odeslání. Dodání po Evropě trvá většinou 3-10 dní. Do zámoří může doručení trvat až měsíc, ale vše záleží také na Vaší lokální poště. V mailu vždy obdržíte sledovací číslo zásilky.

*Chci si u Vás objednat, ale moje velikost není v nabídce!

Pokud máte zájem o zboží, které se momentálně nezobrazuje ve Vaší velikosti, napište mi na mail info@sugarbat.com a uvidíme, zda pro Vás mohu zboží objednat. Objednám pro Vás ráda vše, pokud má zboží dodavatel na skladě.

*Zboží v pořádku došlo, ale nesedí mi nebo neodpovídá mým představám...!

Garance vrácení peněz či výměny je samozřejmostí. Nepoškozené a nepoužívané zboží v originálním obalu odešlete zpět co nejdříve - podrobný postup naleznete v Obchodních podmínkách (článek Odstoupení od smlouvy). Náklady vynaložené na vrácení zboží hradí kupující. Peníze za vrácené zboží zasíláme pouze na účet vedený v ČR. Platba přes PayPal budou vždy vrácena přes PayPal.

Pokud máte jakékoliv pochybnosti, kontaktujte mne na email info@sugarbat.com, že budete zboží vracet - také tím urychlíte celý proces. 

*Mohu vyměnit nebo vrátit zboží zakoupené na prodejně?

Nenošené zboží můžete vyměnit za jiné do 14ti dnů od jeho zakoupení. Musíte předložit originál účtenky. Na nákup v kamenné prodejně se nevztahuje 14ti denní lhůta pro odstoupení od Smlouvy, která je zákonem daná pro nákup přes e-shop. Pokud si za vracené zboží nevyberete náhradu, obdržíte na danou částku dárkový poukaz s platností 1 rok.  

*Jsem modelka/fotografka/mám kapelu apod., mohu si od Vás zapůjčit oblečení na focení?

Zboží po předchozích neblahých zkušenostech i z důvodu omezených skladových zásob nezapůjčuji.

*Proč nemáte v nabíce žádné pánské oblečení??

Velice se omlouvám gentlemanům, ale je to tak, v současné době nabízím pouze oblečení a doplňky pro dámy. Pro pánské oblečení momentálně nemám kapacitu.

*Proč neprodáváte žádné boty/deštníky atd... ?

Sugar Bat je malinká společnost s omezeným skladovým prostorem i rozpočtem, ale na rozšiřování nabídky neustále pracuji :-)


Logo +420 773 553 213 info@sugarbat.com Jagellonská 1305/14, 130 00 Praha 3 - Vinohrady

Kontakt

Tel.: 773 553 213
Email: info@sugarbat.com
IČ: 29155746
DIČ: CZ29155746

Jsme plátci DPH.

Telefonicky nás prosím kontaktujte v otevírací době prodejny

Facebook

Prohlížet mobilní verzi
© Copyright 2017 Sugarbat.cz. All rights reserved.